آخرین دیدگاه‌ها

  فرهاد احمدی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به این که عملیات طراحی و تهیه زمین اولین پالایشگاه کاملا ایرانی به پایان رسیده است، اظهار کرد: این شرکت چند طرح توسعه پالایشگاهی و خطوط لوله و نیز ساخت جایگاه های عرضه سوخت را در سطح ملی در حال اجرا دارد.

  وی گفت: از مجموع ۳۸ طرح این شرکت که در حال انجام است ۱۹ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

  مدیرعامل شرکت ملی و مهندسی ساختمان نفت ایران ادامه داد: آخرین مراحل طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی شازند و نیز تندگویان تهران در حال اتمام است.

  وی تصریح کرد: تا نیمه اول سال ۹۱ پروژه توسعه پالایشگاه امام خمینی شازند به اتمام خواهد رسید.

  احمدی گفت: تولید فرآورده های نفتی به لحاظ زیست محیطی در پروژه پالایشگاه امام خمینی شازند مورد توجه قرار دارد و روزانه ۶۰۰ تن گوگرد استحصال می شود، همچنین در پروژه شهید تندگویان ۱۲۰ تن گوگرد در راستای الزامات زیست محیطی بسته بندی می شود.

  وی ادامه داد: پروژه افزایش تولید بنزین پالایشگاه بندرعباس طبق برنامه تا خرداد ۹۲ در مدار تولید قرار خواهد گرفت.

  مدیرعامل شرکت ملی و مهندسی ساختمان نفت ایران گفت: ۳ پروژه پالایشگاهی نیز در دست اقدام است که طرح افزایش ظرفیت و تثبیت پالایشگاه آبادان، اصفهان و آناهیتا از جمله فعالیت های این شرکت است.

  وی گفت: پالایشگاه شازند با ۹۷ درصد، پالایشگاه شهید تندگویان با ۹۸ درصد و طرح توسعه پالایشگاه بندرعباس ۶۶ درصد پیشرفت دارد.

  احمدی در مورد ساماندهی بندر صادراتی ماهشهر نیز گفت: یخش دریایی این پروژه در بهمن ماه تحویل شد و در خشکی نیز بالای ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.

  نظر بدهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه های دوستان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  افتخارات