آخرین دیدگاه‌ها

  آقای مهندس شهریاری،عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی در پیامی ضمن تبریک اعیاد مبارک ماه رجب بخاطر کسب رکورد ۲۰ میلیون تن عملیات بارگیری و تخلیه در سال ۱۳۹۴ در بنادر صنعت پتروشیمی از کارکنان این شرکت تشکر و قدردانی نمودند.
  در این پیام خطاب به همکاران آمده است:
  “احتراماً ،ضمن تبریک اعیاد مبارک ماه رجب به شما عزیزان بدینوسیله برخود لازم می دانم از زحمات شبانه روزی و تلاش های خالصانه و احساس مسئولیت شما عزیزان که باعث کسب رکورد ۲۰ میلیون تن عملیات بارگیری و تخلیه در سال ۱۳۹۴ در بنادر صنعت پتروشیمی شده است صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
  اکنون که در سایه تدابیر دولت جمهوری اسلامی ایران بارقه های امید به رونق اقتصادی و صنعتی نمایان شده است، ارائه خدمات با کیفیت و به موقع و متناسب با نیاز صنعت عظیم نفت، گاز و پتروشیمی در حوزه عملیات بندری جایگاه ویژه ای در زنجیره تامین این صنعت به خود اختصاص داده است.
  بدون شک تخصص، تجربه، همت والا و عشق شما همکاران به کشور عزیزمان ایران سرمایه های با ارزشی است که همراه نمودن انها با تلاش جهادگونه و اثر بخش تحقق چشم انداز شرکت پایانه ها و مخازن را میسر خواهد نمود و ان شاءالله در سال جاری و سالهای آتی با ثبت رکوردهای جدید سلسله این موفقیت ها را مستدام خواهدنمود.
  سلامتی، تندرستی، عزت و موفقیت یکایک شما همکاران عزیز و خانواده های محترمتان را از درگاه پروردگار مهربان آرزومندم.”
  “روابط عمومی شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی”

  نظر بدهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه های دوستان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  افتخارات