عملیات احداث شهرک مسکونی کارکنان شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی با مشارکت بانک ملی ایران شهرستان بندر ماهشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، در آستانهٔ روز ملّی کارگر، آیین کلنگ‌ زنی «پروژهٔ احداث شهرک مسکونی کارکنان شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی» عصر دیروز ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، حجت‌الاسلام کاظم سلامت‌ نژاد، امام جمعهٔ بندر ماهشهر، سرهنگ پاسدار قمرزاده، فرماندهی ناحیهٔ مقاومت بسیج بندر ماهشهر و سایر مدیرانِ استانی و شهری در محلِ احداث پروژه برگزار شد.

پروژهٔ احداث شهرک مسکونی کارکنان شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، در زمینی به مساحت کل ۸ هکتار شامل ۵۰۰ واحد مسکونی به متراز ۱۲۵ مترمربع مفید و هر بلوک ۲ طبقه ۴ واحدی در منطقهٔ فاز۷ بندر ماهشهر با هدف تأمین واحدهای مسکونی، فرهنگی، اداری، تجاری و خدماتی با کیفیت برای کارکنان شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی کلنگ خورد.

گفتنی است، زمین محل احداث شهرک مسکونی از محل طرح نهضت ملّی مسکن توسط سازمان مسکن و شهرسازی استان خوزستان به شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی واگذار گردیده است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی با اشاره به اهمیت بالای رفاه کارکنان شرکت بیان کرد: مسکن یکی از مهم‌ترین موارد زندگی است که خوشبختانه با توجهات دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و وزارت راه و شهرسازی زیرساخت‌های لازم برای ایجاد مسکن در کشور بیش از پیش فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی تصریح کرد: ان‌شاءالله با تلاش هر چه بیشتر بتوانیم در سالِ آینده، برای آیین افتتاحِ شهرک مسکونی شرکت گردِ هم بیاییم.

این اقدام به اهتمام مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت در راستای صیانت و ارتقاء منزلت اجتماعی با هدف تکریم و ارج نهادن به مقام والای کارکنان و فراهم نمودن آسایش، شرایط زندگی بهتر و تأمین مسکن مناسب به‌ عمل آمد.

 

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات